XXXIII Niedziela Zwykła A (19.11.2023 r.)

ks. Jarosław Stefański
ks. Jarosław Stefański 19.11.2023, 08:00
  1. Pamiętajmy w naszych modlitwach o zmarłych. Polecamy ich codziennie w wypominkach.
  2. W liturgii w tym tygodniu:

- w poniedziałek – wsp. św. Rafała Kalinowskiego
- we wtorek – wsp. Ofiarowanie NMP.
- w środę – wsp. św. Cecylii.

- w piątek – wsp. św. Andrzeja i towarzyszy – męczenników wietnamskich.

1. W poniedziałek Msza św. o godz. 17.00
  2. W środę Mszą św. o godzinie 7.00.
  3. W piątek na Mszę wieczorną zapraszam młodzież z klasy VIII przygotowującą się do bierzmowania. Po Mszy św. krótki test z podstawowych wiadomości religijnych i złożenie pisemnej prośby o udzielenie tego sakramentu.
  4. Zgodnie z ogłoszeniem z ubiegłej niedzieli zbieramy dziś ofiary do puszek na w ramach XIV Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym oraz Światowym Dniem Ubogich.
  5. W przyszłą niedzielę - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Święto patronalne KSM i Akcji Katolickiej.
  6. W przyszłą niedzielę zostanie przeprowadzona zbiórka na ogrzewanie kościoła oraz montaż instalacji fotowoltaicznej. Ogrzewanie jest już uruchomione, aby kościół zbytnio się nie wyziębił. Wszystko działa poprawnie. Proszę byśmy pamiętali o zamykaniu drzwi.
  7. Dziękuję paniom, które zatroszczyły się o porządek w naszej świątyni. Bóg zapłać za pracę i złożoną ofiarę. Za tydzień proszę następne rodziny z kolejki.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Niedzieli
  9. INTENCJE MSZALNE