WAŻNY KOMUNIKAT!!!

W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM OD SOBOTY W CAŁEJ POLSCE ZASAD OBOWIĄZUJACYCH W ŻÓŁTEJ STREFIE PROSZĘ O BEZWZGLĘDNE ZAKŁADANIE MASECZEK PODCZAS UDZIAŁU W NABOŻEŃSTWACH W KOŚCIELE. PROSZĘ O ZROZUMIENIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

2020-10-03 Admin

XXVII Niedziela Zwykła (04.10.2020 r.)

1.   W pierwszą niedzielę października uczestniczymy w adoracji Najświętszego Sakramentu. Po sumie modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic różańcowych.

2.   W PONIEDZIAŁEK WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY. Pragniemy tak, jak w ubiegłych latach przeżyć ten dzień bardziej uroczyście. W tym dniu wyjątkowo różaniec o godz. 16.30, a po nim (o 17.00) Msza św.

3.   Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Różańcowych, które od wtorku będą o godz. 17.00. Msza św. od wtorku o 17.30.

4.   W przyszłą niedzielę XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus – Cały Twój”. Jak co roku w tym dniu wspieramy ofiarami fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Proszę uczniów ze SKC o przeprowadzenie zbiórki.

5.   W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary na nasze inwestycje. Dziękuję za każdą ofiarę i przeprowadzenie zbiórki Panom z Rady Parafialnej. Zebraliśmy:
- od nr 1 do szkoły – 730 zł.
- od szkoły do mostu – 960 zł.
- Krzysiówka, Dół i Górka – 1090 zł.
- Pole i Podskała – 1070 zł.
Na koncie mamy prawie 27 tys. Odkładamy 15 tys. na malowanie dachu kościoła wiosną i 10 tys. na jego wymianę w przyszłości. W październiku zbiórki nie będzie.

6.   Dziękuję p. Henryce Gumiennej za ufundowanie kwiatów do kapliczki.

7.   W tym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Adama Bobulę. Składamy wyraz współczucia żonie, córce, synom i całej rodzinie.

8.   Bóg zapłać rodzinom, które zadbały o porządek w naszej świątyni oraz za złożoną ofiarę. Za tydzień proszę następne osoby z kolejki.

9.   Zachęcam do lektury artykułu w Niedzieli pt. „Różańcowe cuda dzieją się codziennie”. W zakrystii można nabyć kalendarze misyjne na 2021 r. w cenie 10 zł.