WAŻNY KOMUNIKAT!!!

W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM OD SOBOTY W CAŁEJ POLSCE ZASAD OBOWIĄZUJACYCH W ŻÓŁTEJ STREFIE PROSZĘ O BEZWZGLĘDNE ZAKŁADANIE MASECZEK PODCZAS UDZIAŁU W NABOŻEŃSTWACH W KOŚCIELE. PROSZĘ O ZROZUMIENIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

2020-09-19 Admin

XXV Niedziela Zwykła (20.09.2020 r.)

1.    Przeżywamy 54. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zbieramy ofiary do puszek na Katolickie Radio Via. Wiemy jak wiele dobrego, albo złego potrafią uczynić media, dlatego módlmy się, aby zawsze służyły prawdzie.

2.    W liturgii w tym tygodniu:
- w poniedziałek święto św. Mateusza Apostoła;
- w środę wspomnienie św. O. Pio.

3.    W przyszłą niedzielę Panowie z Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na nasze inwestycje.

4.    Następna niedziela jest Dniem Uchodźcy i Migranta. Księża Biskupi proszę nas o ofiary do puszek na pomoc dla imigrantów. Zdaje sobie sprawę, że aż za dużo tych zbiórek dlatego postąpmy tak, jak nam dyktuje serce i sumienie.

5.    Bardzo dziękuję Zarządowi Banku Spółdzielczego w Bieczu za ofiarę 500 zł. na wsparcie naszych inwestycji.

6.    Bóg zapłać ostatniej grupie za uporządkowanie kościoła i wystrojenie kwiatami. Za tydzień proszę kolejne rodziny.

7.    Zachęcam do lektury Niedzieli w której znajdziemy art. „Czy sakramentalni mają łatwiej?” – o małżeństwie sakramentalnym.