PROŚBA

ZE WZGLĘDU NA WZRASTAJĄCĄ ILOŚĆ ZACHOROWAŃ ORAZ SEZON PRZEZIĘBIEŃ I GRYPY BARDZO PROSZĘ BYŚMY ZADBALI O BEZPIECZEŃSTWO WŁASNE I INNYCH UBIERAJĄC MASECZKI.

2021-09-18 Admin

XXV Niedziela Zwykła (19.09.2021 r.)

1.    Dziś ostatni dzień uroczystości odpustowych w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Suma o godz. 11.00.

2.    Do puszek zbieramy dziś ofiary na nasze diecezjalne Radio Via.

3.    W liturgii w tym tygodniu:
- we wtorek święto św. Mateusza Apostoła;
- w czwartek wspomnienie św. O. Pio.

4.    We wtorek na Mszę św. zapraszam rodziców dzieci klasy III w sprawie przygotowania do              I Komunii św.

5.    W sobotę Msza św. tylko rano o godz. 8.00.

6.    W przyszłą niedzielę Panowie z Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na nasze inwestycje.

7.    Dziękuję Złotym Jubilatom za złożoną ofiarę na potrzeby parafii.

8.    Bóg zapłać ostatniej grupie za wysprzątanie kościoła i dekorację. Za tydzień proszę kolejne rodziny.

9.    Zachęcam do lektury Niedzieli w której znajdziemy art. „Ojciec Pio oskarżony” – o fenomenie tego niezwykłego świętego.

198934