XXIX Niedziela Zwykła B 20.10.2024

ks. Jarosław Stefański 20.10.2024, 09:00
  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna tydzień modlitw za misje i misjonarzy.
  2. W poniedziałek Msza św. i różaniec o godz: 8.00
  • We wtorek – Wsp. św. Jana Pawła II.
  1. We wtorek na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie nauczycieli z naszej szkoły, należących do naszej Parafii.
  2. Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Różańcowych w tym tygodniu: od wtorku do piątku o godz. 16.50 Msza św. i Różaniec, w środę pierwsze Różaniec a potem Msza św. w sobotę o godz. 8.00, w niedzielę po sumie.
  3. W piątek na Mszę św. zapraszam młodzież klas VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  4. W nadchodzącą niedzielę będziemy przeżywać rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Kościół został poświęcony 29.10.1985 r. przez J.E. Ks. Bpa Ignacego Tokarczuka. Będziemy modlić się za fundatorów i budowniczych naszej świątyni oraz wszystkich, którzy obecnie się o nią troszczą.
  5. W przyszłą niedzielę Panowie z Rady Parafialnej, będą zbierać ofiary na nasze inwestycje parafialne. Dziękuję za zaangażowanie i ofiarność.
  6. Na stoliku pod chórem znajdują się kartki na wypominki. Proszę, abyśmy wypełniali je czytelnie, zaznaczając wypominki roczne i listopadowe. Wypominki możemy składać w zakrystii lub na tacę.
  7. Dziękuję rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W następną sobotę proszę o sprzątanie kolejne osoby z kolejki.
  8. Dziękuję Jubilatom - Marii i Władysławowi Mastej za dar ołtarza.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: jest kolejny numer Niedzieli.
  10. Są do nabycia kalendarze misyjne za dobrowolną ofiarę.