WAŻNY KOMUNIKAT!!!

W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM OD SOBOTY W CAŁEJ POLSCE ZASAD OBOWIĄZUJACYCH W ŻÓŁTEJ STREFIE PROSZĘ O BEZWZGLĘDNE ZAKŁADANIE MASECZEK PODCZAS UDZIAŁU W NABOŻEŃSTWACH W KOŚCIELE. PROSZĘ O ZROZUMIENIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

2020-09-12 Admin

XXIV Niedziela Zwykła (13.09.2020 r.)

1.   Papież Franciszek zwraca się do nas z prośbą byśmy wsparli dziś swoimi ofiarami Ziemię Świętą. Na ten cel przeznaczona jest dzisiejsza taca.

2.   W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza św. o godz. 18.00. Suma odpustowa w Dobryni o godz. 17.00.

3.   We wtorek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

4.   We wtorek po Mszy św. spotkanie rodziców i dzieci z kl. III Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do I Komunii św.

5. W czwartek Msza św. wyjątkow o godz. 15.00.

6.   Od czwartku rozpoczynają się uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Więcej informacji na ten temat na plakacie w gablotce.

7.   W piątek Święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. W tym roku będziemy ten dzień przeżywać zjednoczeni wokół Jezusa ukrytego w Eucharystii. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież na godz. 17.30. na adorację Najświętszego Sakramentu, a następnie Mszę św.

8.   W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolickie Radio Via.

9.   Serdeczne Bóg zapałać osobom, które zadbały o porządek i wystrój naszej świątyni. Za tydzień proszę następne rodziny z kolejki.

10.  Zachęcam do lektury Niedzieli w której znajdziemy art. „Człowiek, który nie lękał się szatana” – o egzorcyście watykańskim.

11. Panowie kominiarze ze względu na pogodę nie odwiedzili naszych domów wyznaczonym czasie. Będą to robić w tym tygodniu w środę, czwartek i piątek.