Pamiętajmy!

W niedzielę 27 września zbiórka do puszek na uchodźców i emigrantów.

2020-08-28 Admin

XXII Niedziela Zwykła (30.08.2020 r.)

1.    Dziś ostatnia niedziela sierpnia, Panowie z Rady Parafialnej prowadzą zbiórkę na malowanie dachu kościoła.

2.    Zapraszam do zakrystii uczniów, którzy zamówili podręczniki i zeszyty ćwiczeń po odbiór. Płatność dziś lub w szkole.

3.    We wtorek rocznica wybuchu II wojny światowej. W obecnej sytuacji jaka panuje w świecie na pewno warto modlić się o pokój i pamiętać o tych, którzy wywalczyli nam wolność.

4.    We wtorek rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Dzieci przychodzą do szkoły na wyznaczone godziny. Msza św. dla chętnych o godz. 18.00. Bardzo proszę byśmy podeszli z odpowiedzialnością do różnych obostrzeń dotyczących nauki w szkole dla dobra dzieci, nauczycieli i swojej rodziny.

5.    W czwartek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.

6.    W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcam do spowiedzi codziennie przed Mszą św.. Dodatkowa spowiedź będzie w piątek od godz. 17.00. Chorych odwiedzę od 16.00. W pierwszą sobotę pół godziny przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

7.    Za tydzień pierwsza niedziela września. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych, składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

8.    Dziękuję rodzinom, które zadbały o porządek i wystrój naszej świątyni. Za tydzień proszę następne osoby z kolejki.

9.    Zachęcam do lektury Niedzieli, w której znajdziemy artykuł: „Dla kogo szczepionka?”.

10.Firma Kominiarska z Jasła będzie w tym tygodniu w czwartek i piątek świadczyć usługi na terenie naszej parafii. Na tablicy ogłoszeń znajdziemy plakat z numerem telefonu do panów kominiarzy.