XIX Niedziela Zwykła (07.08.2022 r.)

ks. Bogdan Hahn
ks. Bogdan Hahn 06.08.2022, 07:58

1.    Dziś pierwsza niedziela sierpnia, będziemy uczestniczyć w adoracji Najświętszego Sakrament. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych, składka na cele diecezjalne.

2.    W poniedziałek i wtorek Msza św. o godz. 18.00, a w pozostałe dni tygodnia o godz. 8.00.

3.    W liturgii w tym tygodniu:
- w poniedziałek – wspomnienie św. Dominka;
- we wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża;
- w środę – święto św. Wawrzyńca;
- w czwartek wspomnienie św. Klary.

4.    Zachęcam do duchowej łączności z naszymi pielgrzymami zdarzającymi na Jasną Górę. Słuchajmy transmisji w Radiu „Via”.

5.    W ubiegłym tygodniu zbieraliśmy na inwestycje parafialne. Złożono:
- od numeru 1 do Szkoły – 590 zł.;
- od Szkoły do mostu – 810 zł.;
- Krzysiówka, Dół i Górka – 1210 zł.;
- Pole i Podskała – 880 zł.
Dziękuję ofiarodawcom i Panom z Rady Parafialnej.
Na ten moment w kasie inwestycyjnej znajduje się: 31.360 zł., ze składek niedzielnych: 11.850 zł. Wszystkie intencje mszalne wraz ze stypendiami (ofiarami) zostaną przekazane ks. Jarosławowi Stefańskiemu, który do tej pory pełnił funkcję wikariusza w Wiśniowej, a w najbliższą sobotę obejmie urząd administratora parafii.
Serdecznie dziękuję za siedem lat wspólnej pracy duszpasterskiej i gospodarczej, która zaowocowała licznymi dziełami. Mam nadzieję, że nowego duszpasterza przyjmiecie z taką życzliwością jaką odczuwałem przez wszystkie te lata. Jeśli kogoś uraziłem, czy zgorszyłem przepraszam i proszę o wybaczenie.

6.    Dziękuję nowożeńcom za wysprzątanie i ustrojenie kościoła, za tydzień proszę kolejne rodziny.

7.    Zachęcam do lektury Niedzieli a zwłaszcza art. jak pomóc osobom uzależnionym.