Wniebowstąpienie Pańskie A (21.05.2023 r.)

ks. Jarosław Stefański
ks. Jarosław Stefański 21.05.2023, 07:23
 1. Zapraszam i zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych. Nabożeństwa w tygodniu po Mszy św. wieczornej, w soboty po Mszy św. o godz: 8.00, w niedziele i uroczystości po Sumie. Trwamy na modlitewnej nowennie przed Uroczystością Zesłania Duch Świętego.
 2. W poniedziałek Msza św. rano o godz: 8.00.
 3. W środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych, w piątek św. Filipa Nereusza.
 4. W środę pół godziny przed Mszą św. Adoracja Najświętszego Sakramentu Litania Loretańska.
 5. W piątek pół godziny przed Mszą św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 6. Następna niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 7. Na stoliku z gazetami są bezpłatne numery Małego promyczka i Promyczka dobra. Kto by był zainteresowany prenumeratą dla swojego dziecka, proszę dać znać do zakrystii.
 8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i dekoracje kwiatowe. Za tydzień o tę posługę proszę nowożeńców.
 9. Jest nowy numer Tygodnika Niedziela.
 10. Turnusy wakacyjne LSO i KSM.
 11. Przygotowujemy się do Procesji na Boże Ciało, które w tym roku wypada 8-go czerwca. Pójdziemy w rejon od numeru 1 do szkoły. Pierwszy ołtarz u Pana Kościelnego, drugi u Państwa Syrków na bramie, trzeci u Pana Sołtysa, Czwarty przy Domu Ludowym.
 12. Za tydzień w ostatnią niedzielę maja, Panowie z Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na cele inwestycyjne naszej Parafii. Wszystkim ofiarodawcom dziękuję za ofiarność.
 13. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się i proszą o modlitwę: Rafał Paweł Budziak, zam: parafia Cieklin i Aleksandra Mastej, zam: parafia Zawadka Osiecka. Kto by wiedział o przeszkodach między ww. jest zobowiązany dać znać do kancelarii parafialnej. Zapowiedź 1.
 14. INTENCJE MSZALNE