Ważny komunikat

Od dziś nie obowiązują już limit uczestników nabożeństw liturgicznych. Nadal jednak obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa i zachowanie bezpiecznej odległość od innych osób. Proszę, abyśmy zachowali ostrożność i odpowiedzialnie. W niedzielę 31 maja Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00.

2020-05-09 Admin

V Niedziela Wielkanocna (10.05.2020 r.)

1.    Przeżywamy maj, miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwo Majowe w kościele w niedzielę po sumie a w tygodniu po wieczornej Mszy św. Zachęcam do śpiewu Litanii Loretańskiej w naszych domach i przy kapliczkach.

2.    Wczoraj rozpoczęliśmy Nowennę do św. Jan Pawła II przed setną rocznicą jego urodzin.

3.    We wtorek przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki, a w Polsce obchodzony jest także Dzień Położnej. Wiemy jak wiele zawdzięczamy teraz tym osobom. Naszą wdzięczność wyrazimy modlitwą.

4.    W czwartek święto św. Macieja Apostoła.

5.    W sobotę święto św. Andrzeja Boboli.

6.    W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary na nasze diecezjalne radio „Via”.

7.    Proszę, aby w sobotę kościół posprzątała rodzina nowożeńców. Bardzo dziękuje Monice i Mateuszowi za ofiarę złożoną na potrzeby parafii.

8.    W Niedzieli polecam art. „Nieznane notatki Siostry Łucji”.