PRZYPOMNIENIE

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA OKAZANE SERCE PODCZAS DZISIEJSZEJ ZBIÓRKI NA POWODZIAN. ZEBRALIŚMY 2820 zł., CO Z WPŁATĄ PRZEKAZANĄ PRZEZ DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNE DAJE KWOTĘ 3320 zł. NIECH BÓG WYNAGRODZI WASZĄ HOJNOŚĆ SWOIM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM. NAJLEPSI LEKTORZY I MINISTRANCI W CZERWCU: Marcin i Miłosz Jankowski, Karol Cichowski, Szymon Mastaj, Stanisław Mastaj, Igor Mastej

2020-05-30 Admin

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (31.05.2020 r.)

1.    Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, prośmy o Jego dary.

2.    Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – święto NMP – Matki Kościoła. Msza św. o godz. 18.00.

3.    Od jutra rozpoczniemy miesiąc Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4.    Jutro także Dzień Dziecka. Módlmy się, aby wszystkie dzieci cieszyły się miłością i roztropną troską swoich rodziców i bliskich.

5.    W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6.    W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do codziennie pół godziny przed Mszą św. W piątek spowiedź od godz. 17.00. W piątek odwiedzę chorych od godz. 16.00. W sobotę przed wieczorną Mszą św. modlitwa różańcowa.

7.    W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

8.    Od przyszłego tygodnia Msze św. w niedzielę o godz. 8.00 i 11.00.

9.    Dziękuję za przekazywane ofiary na malowanie dachu kościoła.

10. Dziękuję tatusiom dzieci klasy III za kontynuację prac przy schodach kościelnych.

11. Dziękuję osobom, które wysprzatały i ustriły nasz kościoł. Za tydzień proszę kolejne rodziny.

12. Na pewno słyszeliście o pożarze domu mieszkalnego w Samoklęskach. Chcemy włączyć się w pomoc poszkodowaym, dlatego Panowie Strażacy będą dziś zbierać po domach ofiary na ten cel. Kto ma życzenie może wesprzeć ten cel.

13.Zachęcam do lektury Niedzieli, w której znajdziemy między innymi art. „Dary Ducha Świętego – jak je zrozumieć?”.