PRZYPOMNIENIE

PAMIĘTAJMY O OBOWIĄZUJACYCH NAS OBOSTRZENIACH I STRAJMY SIĘ JE PRZESTRZEGAĆ W DUCHU ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SIEBIE I INNYCH.

2020-12-31 Admin

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicieli - Maryi (Nowy Rok)

1.    W pierwszym dniu Roku Pańskiego pragnę życzyć wszystkim parafianom oraz miłym gościom opieki najlepszej z Matek. Niech ten nowy rok przyniesie nam uwolnienie od epidemii, pozwoli zrealizować nasze plany i marzenia a we wszystkim niech nam stale towarzyszy Boża pomoc.

2.    Dziś Msze św. o godz. 8.00, 11.00 i 15.00.

3.    Jutro pierwsza sobota miesiąca. Msza św. o godz. 17.00 a przed nią, z racji pierwszej soboty miesiąca, modlitwa różańcowa.

4.    Już dziś można nabyć nowy numer Niedzieli, w której polecam art. „Błogosławcie a nie złorzeczcie” – o wielkiej wartości błogosławieństwa. Jest również piękny tekst o św. Józefie – patronie obecnego roku.