PRZYPOMNIENIE

PAMIĘTAJMY O OBOWIĄZUJACYCH NAS OBOSTRZENIACH I STRAJMY SIĘ JE PRZESTRZEGAĆ W DUCHU ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SIEBIE I INNYCH.

2020-12-25 Admin

Niedziela Świętej Rodziny (27.12.2020 r.)

1.    Przeżywamy radosny okres Bożego Narodzenia. Wpatrujemy się dziś w Świętą Rodzinę z Nazaretu i modlimy za nasze rodziny.

2.    W czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego. Msze św. o godz. 8.00 i 16.00. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo dziękczynno – błagalne. Za udział w tym nabożeństwie, można zyskać odpust zupełny.

3.    W piątek pierwszy dzień nowego roku – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Maryi. Dzień modlitwy o pokój na świecie. Msze św. o godz. 8.00, 11.00 i 15.00. W tym dniu przypada pierwszy piątek miesiąca.

4.    W pierwszą sobotę przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

5.    Następna niedziela będzie pierwszą niedzielą stycznia, składka na Wyższe Seminarium Duchowne, zmiana tajemnic różańcowych indywidualnie.

6.    W środę po Mszy św. sprzątanie kościoła. Bardzo proszę następne rodziny z kolejki.

7. Zostały jeszcze cztery egzemplarze świątecznej Niedzieli

7. PAMIĘTAJMY O OBOWIĄZUJACYCH NAS OBOSTRZENIACH ZWIĄZANYCH Z EPIDEMIĄ.