PRZYPOMNIENIE

PAMIĘTAJMY O OBOWIĄZUJACYCH NAS OBOSTRZENIACH I STRAJMY SIĘ JE PRZESTRZEGAĆ W DUCHU ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SIEBIE I INNYCH.

2021-01-09 Admin

Niedziela Chrztu Pańskiego (10.01.2021 r.)

1.    Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. Świętujemy Chrzest Jezusa i wspominamy nasz własny chrzest. Warto dziś postawić sobie pytanie jakim jestem chrześcijaninem, ojcem, matką, rodzicem chrzestnym.

2.    We wtorek Msza św. tylko rano o godz. 8.00.

3.    W ubiegłym tygodniu odbyły się Msze święte za parafian z poszczególnym części wioski. Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy odpowiedzieli na moje zaproszenie, za wspólną modlitwę i tradycyjną kolędę. Bóg zapłać.

4.    Wczoraj pożegnaliśmy ś.p. Janinę Mącidym. Składam wyrazy współczucia rodzinie zmarłej.

5.    Dziękuję ostatniej grupie sprzątającej za pracę i złożoną ofiarę. Za tydzień proszę następne rodziny.

6.    Zachęcam do lektury Niedziel, w której polecam art. „Szczepić się czy nie szczepić?”.

7.    PAMIĘTAJMY O OBOWIĄZUJĄCYCH NAS OGRANICZENIACH DOTYCZĄCYCH UCZESTNICTWA WE MSZY ŚW. W KOŚCIELE.