IV Niedziela Wielkanocna 21.04.2024 r.

ks. Jarosław Stefański 21.04.2024, 09:30
  1. Niedziela dzisiejsza jest określana w liturgii jako Niedziela Dobrego Pasterza. Dziś i przez cały tydzień będziemy modlić się o powołanie kapłańskie i zakonne.
  • We wtorek Uroczystość św. Wojciecha BM – głównego patrona Polski
  • W czwartek święto św. Marka Ewangelisty.
  1. Kolejna próba przed Pierwszą Komunią we wtorek na 16.30.
  2. W środę pół godziny przed Mszą wystawienie Najświętszego sakramentu, adoracja i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek pół godziny przed Mszą wystawienie Najświętszego sakramentu, adoracja i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć panie z Dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego.
  5. Dziękuję za wysprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty ostatniej grupie parafian, za tydzień proszę kolejne osoby z kolejki.
  6. W przyszłą niedzielę Panowie z Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na cele inwestycyjne. Dziękuję za ofiarność i zaangażowanie.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: jest kolejny numer Niedzieli
  8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się i proszą o modlitwę:
  • Łącki Patryk, zam. Par. Zawadka Osiecka i Aleksandra Mastej, zam. Par. Dębowiec
  • Reczek Mateusz Patryk, zam. Par. Lichwin i Frączek Agnieszka Rozalia, zam. Par. Zawadka Osiecka

Kto by wiedział o przeszkodach między ww. jest proszony dać znać do kancelarii parafialnej – Zapowiedź druga.