GRATULACJE!

Najlepsi lektorzy w lutym: Marcin i Miłosz Jankowski. Najlepsi ministranci: Stanisław Mastaj, Jakub Kmiecik i Szymon Mastaj. Gratuluję i życzę dalszej gorliwości. ks. Proboszcz

2021-01-23 Admin

III Niedziela Zwykła (24.01.2021 r.)

1.    Z woli Ojca Świętego Franciszka niedziela dzisiejsza, jest niedzielą Słowa Bożego. Nie tylko uważniej słuchajmy go w świątyni, ale sięgnijmy po Pismo św. w naszym domu.

2.    Dziś zbiórka do puszek dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Chorwacji.

3.    W liturgii w tym tygodniu:
- w poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła;
- we wtorek wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa;
- w czwartek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

4.    Za tydzień Panowie z Rady Parafialnej będą zbierać ofiary za posługę Pana Kościelnego. Podejdźmy z życzliwością i zrozumieniem do tej sprawy.

5.    Dziękuję ostatniej grupie sprzątającej za porządki w kościele i złożoną ofiarę.  W sobotę proszę następne rodziny z kolejki.

6.    Zachęcam do lektury Niedzieli, w której polecam art. „Sposób na wirusa”.