32 Niedziela Zwykła C (06.11.2022 r.)

ks. Jarosław Stefański
ks. Jarosław Stefański 06.11.2022, 10:00
  1. Dziś pierwsza niedziela listopada, po sumie zmiana tajemnic różańcowych, składka na nasze Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  2. Pamiętajmy w naszych modlitwach o zmarłych. Polecamy ich codziennie w wypominkach.
  3. W środę po Mszy św. – zbiórka ministrantów
  4. W liturgii w tym tygodniu:
    - w środę – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
    - w czwartek – wspomnienie św. Leona;
    - w piątek – wspomnienie św. Marcina;
    - w sobotę – wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza;
  5. W środę Nowenna do MB Nieustającej pomocy.
  6. W piątek 104. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msza św. o godz. 8.00. Przed Mszą adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Ks. Biskup udziela dyspensy od pokarmów mięsnych.
  7. Gminne obchody Święta Niepodległości odbędą się w Osieku Jasielskim Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 13.00. Szczegóły na plakacie.
  8. W niedzielę, 13 listopada 2022 r. przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  9. W Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata w Rzeszowie jest organizowane Spotkanie młodzieży w ramach przygotowań do ŚDM w Lizbonie. Z naszego Dekanatu Jest organizowany Autokar. Wyjazd z Cieklina o godz. 9.00. Szczegóły imprezy na plakacie w gablocie. Zapisy do 13 listopada.
  10. Dziękuję paniom, które zatroszczyły się o porządek w naszej świątyni. Bóg zapłać za pracę i złożoną ofiarę. Za tydzień proszę następne rodziny z kolejki.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Niedzieli
  12. INTENCJE MSZALNE