24 Niedziela Zwykła C (11.09.2022)

ks. Jarosław Stefański
ks. Jarosław Stefański 11.09.2022, 07:14
  1. Od dziś do przyszłej niedzieli będziemy przeżywać XII Tydzień Wychowania. Hasło przewodnie to słowa z Ewangelii wg. św. Jana „Ja Jestem drogą, prawdą i życiem”.
  2. W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza św. u nas o godz. 07.00 a w Dobryni suma odpustowa o godz. 17.00.
  3. W czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Msza św. o 7.00.
  4. Od czwartku rozpoczną się uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Księża Saletyni Serdecznie zapraszają.
  5. W piątek nasze nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Zapraszam gorąco do wspólnej modlitwy.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolickie Radio Via.
  7. Serdeczne Bóg zapałać osobom, które zadbały o porządek i wystrój naszej świątyni oraz za złożoną ofiarę. Za tydzień proszę następne rodziny z kolejki.
  8. Zachęcam do lektury Niedzieli
  9. Prowadzona jest zbiórka sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Od poniedziałku do piątku, obok dzwonnicy można składać zużyte urządzenia. Odbiór w piątek o godz. 14.00.