23 Niedziela Zwykła C (04.09.2022 r)

ks. Jarosław Stefański
ks. Jarosław Stefański 04.09.2022, 18:26
  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po sumie zmiana tajemnic różańcowych, składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  2. W czwartek Święto Narodzenia NMP - Matki Bożej Siewnej. Msza św. o 7.00 rano i o godz. 18.00 z poświęceniem ziarna siewnego.
  3. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy na nasze inwestycje. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiarność wszystkim ofiarodawcom i zbierającym.
  4. W środę po Mszy św. wieczornej – zbiórka ministrantów.
  5. W przyszłą niedzielę tj. 11.09 po Sumie zebranie dla rodziców dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  6. Dziękuję osobom, które zadbały o porządek i wystrój naszej świątyni. Za tydzień rozpoczyna kolejkę nowy rejom: Pole i Podskale.
  7. Delegacja z naszej Parafii uczestniczy w Dożynkach na Jasnej Górze. Jesteśmy wdzięczni za trud i wysiłek. Otaczamy ich naszą modlitwą.
  8. Zachęcam do lektury
  9. INTENCJE MSZALNE