WAŻNY KOMUNIKAT!!!

W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM OD SOBOTY W CAŁEJ POLSCE ZASAD OBOWIĄZUJACYCH W ŻÓŁTEJ STREFIE PROSZĘ O BEZWZGLĘDNE ZAKŁADANIE MASECZEK PODCZAS UDZIAŁU W NABOŻEŃSTWACH W KOŚCIELE. PROSZĘ O ZROZUMIENIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

2020-10-16 Admin

WAŻNY KOMUNIKAT!!!

KOLEJNY RAZ W TYM ROKU MUSIMY ZMIERZYĆ SIĘ Z OGRANICZENIAMI DOSTĘPU DO NASZEJ ŚWIATYNI. OD NAJBLIŻSZEJ SOBOTY (17.10) BĘDZIE MOGŁO W NIEJ PRZEBYWAĆ JEDNOCZESNIE 70 OSÓB. OD NAS W JAKIMŚ STOPNIU ZALEŻY CZY TAKI STAN UTRZYMA SIĘ, CZY OGRANICZENIA BĘDĄ JESZCZE WIĘKSZE.

Uwaga

BARDZO PROSZĘ BYŚMY DO SPRAWY PODESZLI Z ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. PRZYKAZANIE PIĄTE MÓWI: "NIE ZABIJAJ". W ZAKRES TEGO PRZYKAZANIA WCHODZI TROSKA O ŻYCIE I ZDROWIE WŁASNE, A TAKŻE ŻYCIE I ZDROWIE INNYCH LUDZI. DLATEGO, CHOĆ MOŻE MAMY RÓŻNE ZDANIA NA TEMAT SKUTECZNOŚCI MASECZEK, SKALI EPIDEMII I JEJ PRAWDZIWOŚCI, NIE MOŻEMY NIE PODPORZĄDKOWAĆ SIĘ ZARZĄDZENIOM PAŃSTWOWYM. NIE MA TO MOI DRODZY NIC WSPÓLNEGO Z WIARĄ, ALE ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA SIEBIE I INNYCH. WIARA MOŻE NAM POMÓC PRZEJŚC PRZEZ TO TRUDNE DOŚWIADCZENIE, ALE ROZTROPNOŚĆ KAŻE NAM ZACHOWAĆ OSTROŻNOŚĆ I NIE WYSTAWIAĆ BOGA NA PRÓBĘ.

PROSZĘ BY ZWŁASZCZA OSOBY STARSZE I CHORE ZOSTAŁY W DOMACH I UCZESTNICZYŁY WE MSZY ŚW. ZA POŚREDNICTWEM MEDIÓW.

DLA UŁATWIENIA WAM DOSTĘPU DO EUCHARYSTII JUŻ OD TEJ NIEDZIELI BĘDZIE DODATKOWA MSZA ŚW. O GODZ. 9.30.

MÓDLMY SIĘ ZA SIEBIE WZAJEMNIE, ODMAWIAJMY RÓŻANIEC W NASZYCH RODZINACH. DLA NAS WSZYSTKICH TO TRUDNY CZAS, RODZI SIĘ WIĘC NIEPOTRZEBNA NERWOWOŚĆ, A CZASEM WRĘCZ AGRESJA. NIE DAJMY SIĘ MANIPULOWAĆ.

NIECH BÓG BĘDZIE Z WAMI, A MARYJA OTACZA OPIEKĘ.

ks. Proboszcz