2020-01-03 Admin

Relikwie św. Jana Pawła II w naszej świątyni

Janie Pawle, teraz przyjdź Pośród świętych wywyższony Słowa swoje zamień w czyn, Bóg niech będzie uwielbiony; Niech zadrży ziemia, zagra róg, bo nic nad Boga i któż jak Bóg!

Relikwie św. Jana Pawła II

W Nowy Rok nasza wspólnota parafialna przeżyła niezwykle ważną i radosną uroczystość. Nie tylko świętowaliśmy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, nie tylko witaliśmy Nowy Rok składając sobie życzenia, ale również witaliśmy w naszej świątyni relikwie św. Jana Pawła II. To wielki zaszczyt i wyróżnienie dla naszej wspólnoty, że możemy być tak blisko naszego Wielkiego Rodaka i mieć tak wspniałago orędownika u Boga. Mam nadzieję, że "obecność" św. Jana Pawła II w naszej świątyni pomoże nam bardziej otworzyć się na Jezusa i zawierzyć całe swoje życie Maryi.

ks. Proboszcz