Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Zawadce Osieckiej

SERDECZNE ŻYCZENIA


W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ WSZYSTKIM, NAUCZYCIELOM, WYCHOWAWCOM I PRACOWNIKOM NASZEJ SZKOŁY SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA. NIECH WASZA ODPOWIEDZIALNA PRACA PRZYNOSI OBFITE OWOCE ORAZ SZACUNEK W NASZEJ SPOŁECZNOŚCI. KS. PROBOSZCZ

2017-01-30 Admin

Miej Miłosierdzie dla nas i całego świata

15 grudnia 2016 r. zostały nam przekazane relikwie św. Siostry Faustyny. Od tej pory gości ona, w ten niezwykły sposób, w naszej wspólnocie parafialnej.

św. Siostra Faustyna

Przyjmując je zobowiązaliśmy się do zgłębiania prawdy o Bożym Miłosierdziu. Dlatego też od kilku tygodni w każdy piątek spotykamy się na wieczornej Eucharystii, aby sławić Boga, bogatego w Miłosierdzie. Nabożeństwo rozpoczynamy wystawieniem Najświętszego Sakramentu pół godziny przed Mszą św. Bezpośrednio przed Eucharystią odmawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego. W czasie Mszy św. rozważamy w krótkiej homilii Słowo Boże, aby umocnić swoją wiarę i poznać wolę Boża względem nas. Po zakończeniu Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Faustyny i możemy ucałować jej relikwie. 

Serdecznie zachęcam i zapraszam wszystkich parafian i miłych gości do włączenia się w modlitę ku czci Miłosiernego Boga.

ks. Proboszcz

Niedziele i święta:
8:00, 11:00
Dni powszednie:
18:00
Dzisiaj:
12
Wszystkie wizyty:
161245